"Хочу повідомити, що припиняю свою діяльність на посту першого віце-президента футбольного клубу Металіст. На жаль, в якийсь момент виявилося, що у нас немає спільного розуміння з президентом клубу.", - пише пан Пивоваров на власній сторінці в Facebook.
"Досвід роботи в Металісті і спілкування з чудовим колективом та футболістами залишиться зі мною у вигляді найтепліших корисних і важливих спогадів на довгі роки. Я намагався у своїй роботі бути щирим з колективом клубу та вболівальниками, намагався зробити процеси в клубі максимально прозорими і зрозумілими для футбольної громадськості, намагався внести свій скромний внесок у розвиток в Харкові й у цілому в Україні цивілізованого європейського футболу ", - продовжує тепер уже колишній керівник Металіста.