Румунський півзахисник луцької "Волині" Флорентин Матей, який нещодавно дебютував в чемпіонаті України, поділився football.ua своїми враженнями про наш футбол і назвав кращих гравців чемпіонату на свою думку.
"Мені український чемпіонат подобається тому, що тут в цьому році, як мені розповідали, багато несподіваних результатів і якісної гри. Атакуючої гри, яка мені до вподоби".
"Кращий гравець чемпіонату? З того, що я встиг помітити, виділю Конолянку і Ярмоленка".
Нагадаємо, що 20-и річний півзахисник провів у чемпіонаті України 7 матчів і відзначився одним забитим м'ячем.