Як динамівці фотографувалися для Ліги чемпіонів

Динамо Київ 25 Серпня, 20:25
Сьогодні «Динамо» на своїй навчально-тренувальній базі в Конча-Заспі провело командну фотосесію для участі у новому сезоні змагань УЄФА.