Про це він повідомив під час інтерв’ю виданню "Газета по-украински". Віктора Грачова запитали - хто, на його думку, повинен більше радіти нічиєї у Дружньому дербі - "Дніпро" чи "Металіст"? На що фахівець відповів: "Шахтар" та "Динамо".
"Втрата очок обома конкурентами вигідна і донеччанам, і киянам", - пояснює Грачов.