Грачов: "Динамо" повинно радіти

Динамо Київ 6 Грудня, 17:55
Легенда "Шахтаря" вважає, що невдачі конкурентів - це радість для їх сусідів за турнірною таблицею.

Про це він повідомив під час інтерв’ю виданню "Газета по-украински". Віктора Грачова запитали - хто, на його думку, повинен більше радіти нічиєї у Дружньому дербі - "Дніпро" чи "Металіст"? На що фахівець відповів: "Шахтар" та "Динамо".

"Втрата очок обома конкурентами вигідна і донеччанам, і киянам", - пояснює Грачов.