Таку символічну збірну склав сайт football.ua. "Якщо би Віталій Буяльський залишився в "Динамо", він би отримав шанс ввірватися у першу команду вже цієї осені", - вважає колектив сайту.
А тренер "Говерли" В’ячеслав Грозний сказав так: "Буяльський обов’язково заграє у складі киян". Нагадаємо, що вже взимку на гравця очікують збори з "Динамо".