У колонади стадіону «Динамо» з`являться два пам`ятника

Динамо Київ 6 Грудня, 21:41
У четвер, 5 грудня, біля входу до адміністративної будівлі клубу було проведено демонтаж пам'ятника динамівцям, загиблим під час Великої Вітчизняної війни.

У четвер, 5 грудня, біля входу до адміністративної будівлі клубу було проведено демонтаж пам'ятника динамівцям, загиблим під час Великої Вітчизняної війни.

Мета такого кроку - перенесення монумента на початок алеї, що веде до Маріїнського парку. Там він буде розташований по сусідству з колонадою стадіону «Динамо». Встановлення пам'ятника на нове місце відбудеться вже найближчим часом - все залежить від погоди.

Що стосується пам'ятника Валерію Васильовичу Лобановському, то, як відомо, він також змінить «прописку» і буде встановлений прямо при вході на стадіон - там, де раніше знаходився магазин «Динамо». Перенесення  монумента легендарному тренеру заплановано на січень. У яких числах це точно відбудеться - поки сказати складно, знову багато що залежатиме від погодних умов.