Головний тренер збірної Іспанії заявив, що присутність бразильців в паралельній групі зобов'язує його команду стати переможцем свого квартету.
"Я передбачав, що нам випаде грати з Голландією , і ось результат. Їхня команда зазнала змін у порівнянні з 2010 роком, однак такі гравці, як Ван Персі і Роббен, як і раніше у складі. Я б не сказав , що нам дісталася група смерті, але все одно буде складно. Чилі - незручний суперник. Вони активно використовують пресинг, і в їхній команді достатньо досвідчених гравців. Про Австралію відомо менше, але слабшою вона від цього не стає. Легко з ними не буде.
Переможцем групи А, швидше за все, стане збірна Бразилії, а тому ми повинні перемагати та виходити з групи з першого місця", - поділився дель Боске.