Чи виконає свою обіцянку Адмір Мехмеді?

Динамо Київ 7 Грудня, 18:08
Нападник «Динамо» Адмір Мехмеді, який виступає на правах оренди за німецький «Фрайбург», зробив цікаву обіцянку напередодні матчу своєї команди в Бундеслізі проти «Вольфсбурга», який відбудеться в неділю.

У середу «Фрайбург» вилетів із національного кубка Німеччини, поступившись леверкузенському «Байєру» (1:2). У цій грі Мехмеді, який грав на вістрі, не використав багато моментів, щоб забити гол.



В інтерв'ю газеті BILD Адмір пообіцяв, що відзначиться забитим м'ячем у недільній грі з «Вольфсбургом»:



- Я залишив гол на «Вольфсбург». Обов'язково заб'ю!



Головний тренер «Фрайбурга» Кристіан Штрайх дав швейцарцю пораду: «Адміру потрібно діяти спокійніше перед воротами суперника». Погоджується з наставником і сам Мехмеді: «У штрафному майданчику я маю зберігати крижаний спокій».