Двоє гравців "Борусії" у лікарні після гри з "Байєром"

Світовий футбол 8 Грудня, 08:54
Невдача в ігровому рахунку доповнилась невтішними новинами і у чисельному складі віце-чемпіонів Німеччини.

Травм зазнали два опорні півзахисники "чорно-жовтих" Свен Бендер та Нурі Шахін. Бендер зазнав сильного удару по кістках на 62 хвилині поєдинку. Шахін невдало приземлився на 82 хвилині.

Обидвох гравців доставили у лікарню на обстеження.