У середній школі №70 міста Дніпропетровська урочисто відкрили стенд у пам'ять про футболіста Максима Білого, який пішов від нас 14 вересня 2013 року.
У цьому навчальному закладі Максим навчався шість років після переїзду з рідного Новомосковська, тут тренувався.
На стенді - фотографії Максима Білого, футболки з автографами футболіста в складі "Зорі", запорізького "Металурга", збірної України та першого дитячо-юнацького клубу "ІСТА".
На відкриття приїхала сім'я Максима Білого - батько Іван Костянтинович, мати Ганна Василівна, дружина Анна і діти футболіста - 4-річний Максим і дворічний Артем; а також - друзі Максима, хто випускався з ним в один рік, футболісти, тренери, аматори футболу.