Едуардо: Велика честь грати зі збірною Бразилії

Футбол України 8 Грудня, 08:59
Нападник донецького "Шахтаря" Едуардо прокоментував результати жеребкування фінальної частини ЧС-2014 та розповів про підготовку до поєдинку проти "Манчестер Юнайтед".

- Едуардо, як відреагував на результати жеребкування для Хорватії? Адже ви можете зустрітися з Бернардом на полі.

- І до того ж у матчі-відкритті! Велика честь грати зі збірною Бразилії, тим більше вони господарі цього мундіалю. Особливо для мене, адже це країна, де я народився.



- Як загалом оцінюєш суперників по групі?

- У Хорватії є шанс здивувати всіх на майбутньому чемпіонаті світу, але у нас важка група. Крім господарів ми зіграємо ще з Мексикою та Камеруном. Зрозуміло, що Бразилія - один з фаворитів чемпіонату світу, має хороші шанси на вихід з групи, але думаю, що ми поборемося з іншими командами за вихід до наступного раунду.



- Зовсім скоро "Шахтарю" належить провести важливий матч із "Манчестер Юнайтед". У тебе є особливі почуття, коли граєш в Англії?

- Там завжди приємно грати. "Манчестер Юнайтед" - один з найбільших клубів світу. Звичайно, вийти на полі "Олд Траффорд" - це особлива подія для всіх футболістів.



- Чому, на твій погляд, у "манкуніанців" у цьому розіграші Прем'єр-ліги справи йдуть не кращим чином?

- Дуже складно прийти і замінити таку фігуру, як Алекс Фергюсон. Дійсно, в чемпіонаті вони зараз показують не найкращі результати, але в складі "Манчестер Юнайтед" дуже багато кваліфікованих виконавців, так що на нас чекає цікава гра.



- Який результат у Манчестері влаштує "Шахтар"?

- Ми їдемо до Англії, щоб завоювати три очки. Головне для нас - показати свою кращу гру. Зрозуміло, що оптимальним результатом є перемога, але найважливіше, щоб у підсумку ми пройшли до наступного раунду.