- Едуардо, як відреагував на результати жеребкування для Хорватії? Адже ви можете зустрітися з Бернардом на полі.
- І до того ж у матчі-відкритті! Велика честь грати зі збірною Бразилії, тим більше вони господарі цього мундіалю. Особливо для мене, адже це країна, де я народився.
- Як загалом оцінюєш суперників по групі?
- У Хорватії є шанс здивувати всіх на майбутньому чемпіонаті світу, але у нас важка група. Крім господарів ми зіграємо ще з Мексикою та Камеруном. Зрозуміло, що Бразилія - один з фаворитів чемпіонату світу, має хороші шанси на вихід з групи, але думаю, що ми поборемося з іншими командами за вихід до наступного раунду.
- Зовсім скоро "Шахтарю" належить провести важливий матч із "Манчестер Юнайтед". У тебе є особливі почуття, коли граєш в Англії?
- Там завжди приємно грати. "Манчестер Юнайтед" - один з найбільших клубів світу. Звичайно, вийти на полі "Олд Траффорд" - це особлива подія для всіх футболістів.
- Чому, на твій погляд, у "манкуніанців" у цьому розіграші Прем'єр-ліги справи йдуть не кращим чином?
- Дуже складно прийти і замінити таку фігуру, як Алекс Фергюсон. Дійсно, в чемпіонаті вони зараз показують не найкращі результати, але в складі "Манчестер Юнайтед" дуже багато кваліфікованих виконавців, так що на нас чекає цікава гра.
- Який результат у Манчестері влаштує "Шахтар"?
- Ми їдемо до Англії, щоб завоювати три очки. Головне для нас - показати свою кращу гру. Зрозуміло, що оптимальним результатом є перемога, але найважливіше, щоб у підсумку ми пройшли до наступного раунду.