"Рапід" тренується програвати "Динамо"

Динамо Київ 8 Грудня, 19:56
Австрійський клуб знов поступився супернику у матчі чемпіонату.

До того ж, "Рапід" примудрився програти аутсайдеру, клубу "Вольфсбергер Атлетик клуб". Ще й забили віденці першими. То ж, якщо Блохін програє ще й ЦІЙ команді - його відставка стане майже національним святом.

"Вольфсбергер Атлетик клуб" - "Рапід" 2:1

Голи: Топсагич, 61, Линдль, 74 - Бургшталлер, 51