Сергій Нагорняк: Розмова буде важкою. Суркіс сказав, що головна тема - покращення якості гри.
Олександр Іщенко: Так, якість гри! Навіть те умовно високе місце, що посідає зараз "Динамо", може трохи змінитися після рішення по "Арсеналу". Однозначно, є серйозна тема для розмови. Добре, що є бачення цих проблем, про них говориться, і вони на виду".