Експерти: Суркісу є про що спілкуватись з Блохіним (+ВІДЕО)

Динамо Київ 8 Грудня, 20:58
Гості студії каналу "2+2" коментують намір президента "Динамо" порозмовляти з тренером.

Сергій Нагорняк: Розмова буде важкою. Суркіс сказав, що головна тема - покращення якості гри.

Олександр Іщенко: Так, якість гри! Навіть те умовно високе місце, що посідає зараз "Динамо", може трохи змінитися після рішення по "Арсеналу". Однозначно, є серйозна тема для розмови. Добре, що є бачення цих проблем, про них говориться, і вони на виду".