Рамос: "Динамо"? Ні, не чув

Динамо Київ 8 Грудня, 21:25
Тренер "Дніпра" не отримував пропозицію очолити київський клуб.

"Цей сезон складається так, що ми є конкурентами командам, які звикли перебувати вгорі турнірної таблиці", - розповідає Хуанде Рамос. За його словами, як тільки "Дніпро" починає краще грати, проти команди одразу починаються інтриги.

"Візьмемо друге коло минулого чемпіонату. Ми не почали грати гірше, за нас це зробили - взяли та й підрізали нам крила. Почалася маніпуляція, ми двічі оступилися - і все припинилося", - скаржиться тренер.

"Динамо"? Про яку-небудь цікавість з боку киян Рамос не чув. "Від інших українських команд у мене не було пропозицій, у тому числі і від «Динамо»", - підкреслює він.