Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував вибори президента Прем'єр-ліги, які не відбулись і пояснив, чому представник столичного клубу не прибув на збори представників ліги.
"Мені здається, Данилов недалека людина, якщо він говорить про пораду від брата, - цитує Суркіса "2+2". - Він міг зняти трубку і подзвонити, я б знайшов можливість поговорити. Я людина, яка ініціювала його призначення. За мої гроші він розповідає, що хтось повинен дати пораду. Я самостійна людина. Якщо він хоче мати конфлікт, він в ньому не буде переможцем. Хто він такий? Його історія закінчується на ФК "Харків", якого більше немає. Людина, яка поважає себе, після цього покинула б футбол. Якщо 18 грудня будуть вибори - я не приїду. Мені важливіше клубний чемпіонат світу, ніж цей фарс. Ця організація нам не потрібна. ФФУ фактично проводить сама чемпіонат, а які функції несе УПЛ? .. Як казав Ахметов, хочу прозорість у всьому: в покараннях, в заохоченнях. І тоді буду аплодувати тому, хто побудує так роботу".
"Коломойський витрачає багато грошей. Може, якби він менше витрачав, не було б у нас стільки команд. Але це його партнери, які допомагають іншим клубам. Так, однокласники. І у Ахметова є бізнес-партнери. Тому ж "Іллічівцю" Бойко допомагає. "Дніпро", між іншим, від своїх "однокласників" постраждав в плані набраних очох найбільше. Ми футбольні люди і знаємо все це навіть більшою мірою, ніж громадськість чи журналісти", - додав Суркіс.