Півзахисник київського "Динамо" Огнен Вукоєвич вважає, що у киян є ще всі шанси в боротьбі за чемпіонство.
- Боротьба за чемпіонство розпочнеться наступного року, в наступній грі, - сказав Вукоєвич в інтерв'ю програми "ПроФутбол".
У Київ приїде "Шахтар". З цієї гри і розпочнеться боротьба за "золото", - завершив Огнєн.