Тренерський штаб і керівництво
«Барселони
» мають намір провести чималі зміни у складі команди після закінчення поточного сезону, повідомляє іспанська преса.
Головний тренер Херардо Мартіно вже обговорював це питання зі спортивним директором каталонського клубу Андоні Субісаррета і віце-президентом Хосепом Марією Бартомеу. Дуже можливо, що влітку синьо-гранатові розлучаться з шістьма-вісьмома футболістами, придбавши замість них нових гравців. У клубі розуміють, що кістяк команди майже той же самий, що виграв в 2011 році Лігу чемпіонів. Як повідомили представники «Барселони», деякі зміни будуть болісними, дивовижними і делікатними.