Віктор Леоненко: «Я давно говорив, що Блохіну потрібно йти»

Динамо Київ 9 Грудня, 07:36
Колишній форвард «Динамо» Київ Віктор Леоненко вважає, що Олег Блохін має поберегти здоров’я.

«Я давно говорив, що Блохіну потрібно йти. Не тому, що команда погано гра. Президент це відмічає, а за станом здоров’я. якщо він після перемоги ліг в лікарню, причому захворювання було серйозне. Саме через здоров’я потрібно йти. Команда й так займає друге місце при не дуже хорошій грі.

Це як з Сьоміним. Гри не було, але результат був. Зараз в «Динамо» питань по грі велика купа.

Я не впевнений, що «Динамо» буде другим. Просто протистояння «Шахтаря» з киянами більш звичне. Спочатку я хочу дізнатися, хто кого купить і хто куди піде. Потім будемо говорити. Я не здивуюся нічому, згадуючи минулу весну,- сказав Віктор Леоненко в ефірі «Футбол 1».