Офіційно: Гармаш не зіграє проти «Рапіда»

Динамо Київ 9 Грудня, 07:59
Останнім часом різні футбольні сайти зарясніли інформацією про те, що ось-ось півзахисник Денис Гармаш зможе допомогти своїй команді в найближчому матчі.

Офіційний сайт клубу повідомляє, що Гармаш приступив до роботи в загальній групі, але на поле в матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи з віденським «Рапідом» 12 грудня точно не з'явиться. Причиною тому є недостатня фізична готовність.

Тренерський штаб, враховуючи думку медиків клубу, вирішив поки не залучати футболіста до гри, надавши йому можливість повноцінного планового відновлення.

Побажаємо Денису повернути свої бойові кондиції і вже в 2014 році радувати, як і раніше, армію динамівських уболівальників своєю грою та самовідданістю!