Михайло Фоменко: "Тепер ми живемо наступною грою"

Динамо Київ 7 Вересня, 12:05
Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко на післяматчовій прес-конференції прокоментувавперемогу над збірною Сан-Марино з рахунком 9:0 у відбірковому матчі Чемпіонату Світу 2014 року, який відбувся у Львові.

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко на післяматчовій прес-конференції прокоментував перемогу над збірною Сан-Марино з рахунком 9:0 у відбірковому матчі Чемпіонату Світу 2014 року, який відбувся у Львові.





- Дякую вболівальникам, які підтримали збірну, підігнали її в атаках.

Тепер команда готуватиметься до серйозної гри у Києві.

Сподіваюсь, мі нікого не втратимо через травми.

Збірна Англії, наскільки я знаю, дограє матч та виграє. Будемо жити наступною грою.



- Здавалося, що команда була не своєю у перші десять хвилин матчу...



- Вони показали своє бажання, прийшли до тями при шаленій підтримці вболівальників і зробили свою справу.



- Чи не побоялися Ви, що наприкінці матчу хтось з гравців міг отримати травму?



- У перерві спитав у гравців, чи є в кого проблеми. Ніхто мені нічого не сказав. Дякую гравцям, що вони не недооцінили Сан-Марино. Це важка гра, коли необхідно бігати спочатку в одну сторону, потім - у другу. Це серйозні фізичні навантаження. А ми не можемо через ліміт замін усіх випустити на поле і підготовити гравців до наступного матчу.



- Чи не боїтесь, що після такої перемоги гравці будуть відноситися до Англії зверхньо? І як прокоментуєте історичну розгромну перемогу з рахунком 9:0?



- Навіть не сумніваємося у важкій грі. Команда представляє собою еліту європейського футболу. Вона наразі обігрує з легкістю Молдову, че щось означає. Історична перемога? Я навіть не думаю про це. Просто дякую гравцям і вболівальникам.



- Як вдалося налаштувати усіх збірників надружню атмосферу.



- З першої зустрічі ми домовилися зі збірниками, щоб ніхто не робив нам послугу своїми виступами. Якщо б були якість проблеми у команді психологічної точки зору, команди б уже не було.



- Як ви прокоментуєте гру Марко Девича?



- Ми не виносимо на суд такі речі про гравців. Зберемося з футболістами, подивимося матч. Кожний отримає інформацію щодо своєї гри.