«Динамо»-«Рапід»: суддя - …

Динамо Київ 9 Грудня, 12:12
На НСК « Олімпійський » працюватиме один з кращих суддів Європи - Бьорн Кейперс з Нідерландів.

На НСК «Олімпійський» працюватиме один з кращих суддів Європи - Бьорн Кейперс з Нідерландів.

Він вже тричі зустрічався з « Динамо»: в сезоні 2009 / 10 Куйперс зафіксував виїзну поразку "біло-блакитних» від іспанської Барселони (0:2) в рамках групового турніру Ліги чемпіонів, а трохи більше ніж через рік голландець працював головним арбітром на першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи-2010/11 між «Динамо» і португальською «Брагою» (1:1); в минулому ж сезоні 40-річний власник супермаркету з міста Олдензал судив виїзний поєдинок «біло-блакитних» з ПСЖ (1:4). Відзначимо, що в травні поточного року Кейперс працював на фінальній грі Ліги Європи.

Додамо, що 12 грудня ввечері в Києві очікується похмура погода, можливий невеликий сніг при температурі близько одного градуса морозу.