Мілевський: «Ні в "Шахтар", ні в "Металіст" я не перейшов»

Динамо Київ 9 Грудня, 14:17
Екс-форвард «Динамо» розповідає про своє життя.

Аня "Ахава" Тесленко зв'язалася з Артемом Мілевським, щоб з'ясувати, як ідуть у нього справи в його новому клубі зі складною назвою "Газіантепспор". Навіть при фізичній відсутності в Україні Артем Мілевський продовжує займати позицію одного з головних її ньюсмейкерів.

Після скандального відходу з київського клубу футбольну громадськість розбурхала новина про те, що Мілевський не схиляє "Динамо", на чому світ стоїть, а навпаки! Зі сторінок своїх нечисленних соціальних мереж Артем, чим може, підтримує "Динамо", і зокрема Олега Блохіна, з яким у нього був конфлікт. Дізнатися що до чого - наш прямий обов'язок!

- Артем, для початку повідай, як у тебе йдуть справи? Які новини?

- У мене все в порядку! Колектив дуже добре прийняв, хлопці все дружні, найбільше спілкуюся з хлопцями з Литви (воротарем Жідрунасом Карчемарскасом, захисником Марюсом Станкявічюсом і нападаючим Дарвідасам Шернасам). Звичайно ж, хочеться грати... Але поки є, що є, хочемо ми цього чи не хочемо. (Посміхається). Можу сказати, що я стараюсь!

- Чи продовжуєш стежити за справами "Динамо"? Ігри дивишся?

- Чи не пропускав матчі збірної. Все інше читаю онлайн в Інтернеті, коли є можливість і вільний час. За новинами стежу. (Посміхається)

- Що думаєш про ситуацію в київському клубі? Блохіна все женуть, це нормально?

- Завжди когось женуть, якщо щось не виходить. Але і під кінець року "Динамо" в лідерах, залишилося поставити фінальну крапку з "Рапідом", і всі будуть задоволені. З клубу давно ні з ким не розмовляв, але через вас передаю привіт кожному, хто працює на базі, ну, і, звичайно ж, всім пацанам! Особливий привіт DJ Рибіков!

- Вважаєш, у "Динамо" є шанси відновити репутацію і стати командою № 1?

- Все можливо, дуже хочу побачити "Динамо" на першому місці в травні 2014 -го.

- Клуб з тобою вчинив недобре в багатьох питаннях, це не таємниця. Але ти продовжуєш підтримувати команду і, що цікаво, Блохіна. Чому?

- Це все в минулому. Є питання, про які я не хочу говорити, але вірю, що вони скоро вирішаться мирним шляхом... Чому підтримую? Тому що, незалежно від того, хто буде тренером, я завжди буду пам'ятати час, який я провів у "Динамо"! Підкреслюю, що ні в "Металіст", ні в "Дніпро", ні тим більше в "Шахтар" я не перейшов, а пішов своєю дорогою...