Екс-футболіст «Динамо» Владислав Ващук, який потрапив в аварію три тижні тому, свою провину не визнає і зараз відновлюється
вдома.
Нагадаємо: його «Тойота Камрі» врізалася у сміттєвоз. Водій якого на місці ДТП говорив, що іномарка грубо його підрізала.
«Я не дзвонив іншому учаснику ДТП, і він зі мною на зв'язок не виходив», - сказав Ващук. Водій сміттєвоза не коментує хід розслідування. А в прес-службі київської міліції сказали, вони досі роблять вісім експертиз по ДТП.
Як вважають джерела, близькі до відділу з розслідування ДТП, ймовірно, повідомлення про підозру Ващуку вручати не стануть: « Винуватцем ДТП можуть зробити взагалі третього, невстановленого, учасника. Або причиною ДТП стане технічна несправність».