«Ми вже досить зрілі для того, щоб брати участь у цьому турнірі. У нас все виходить, і команда демонструє гідний футбол. Наприклад, «Шальке-04» бере участь у Лізі чемпіонів, але ж ми сильніші них. Тому ми також можемо грати на цьому турнірі і здатні удосконалити свою гру», - заявив Раффаель.
Раффаель: «Боруссія» готова до виступів у Лізі чемпіонів»
Колишній гравець «Динамо» Київ, півзахисник менхенгладбахської "Боруссії" Раффаель вважає, що його нова команда доросла до рівня Ліги чемпілнів, повідомляє німецька преса.