"Зараз всі футболісти і тренерський штаб перебувають у відпустці, і, я сподіваюся, добре відпочивають і набираються сил.
Клуб працює в штатному режимі і вже 10 січня вся команда і тренерський штаб на чолі з Мироном Богдановичем зберуться на перший збір, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах", - сказав Сергій Волик.