Як "Баварія" старий рік проводжала. ФОТО

Світовий футбол 10 Грудня, 10:22
Після гольової феєрії у Бремені "Баварія" вже відствяткувала Різдво та провела цей рік.

У „Schuhbecks Teatro" гравці та керівництво відсвяткували вдалий для них 2013 рік.

Бос команди Карл-Хайнц Румменіґе у 10-хвилинній промові згадав позитивні моменти.

"Ми пережили всі можливі позитивні моменти зі січня по грудень", - сказав Румменіґе.