Максимов: Після зарядки від Лобановського не мали сил, щоб переодягнутися

Динамо Київ 10 Грудня, 12:47
Головний тренер "Мордовії" Юрій Максимов розповів про роботу під керівництвом Валерія Лобановського в київському "Динамо".

 

"Навантаження у нас були дуже серйозні. Тренувалися на знос. І це давало результат. Про порушення спортивного режиму на базі в Кончі- Заспі і мови бути не могло. Всі боялися вилетіти з команди. Не те що нинішні гравці. Так , працювати під керівництвом Валерія Васильовича було дуже важко. Два вимотуючі тренування на день. Та що там тренування - зарядка така, що мало не здасться. Ми так викладалися, що після зарядки навіть не було сил переодягнутися - лягали на ліжку і чекали наступного тренування", - цитує Максимова видання "Факты и комментарии" .