Буряк ще не знає, чи першим «Динамо» буде, чи четвертим

Динамо Київ 10 Грудня, 14:44
Колишній тренер київського «Динамо» прокоментував виступ команди Олега Блохіна в осінній частині сезону.

«Не став би говорити про друге місце, оскільки поки невідомо, як будуть ділити очки за матчі з «Арсеналом», - наводить слова Леоніда Буряка «Спорт Экспресс в Украине». Не виключено, що «Динамо» і зовсім виявиться четвертим. Тим не менш, команда заслуговує високої оцінки хоча б за те, що зуміла нівелювати величезний відрив від лідируючих позицій».

«Звичайно, відставання від «Шахтаря» у п'ять очок досить велике. Втім, за своїм потенціалом кияни цілком здатні наздогнати гірників. Буде складно, адже у стартових турах після відновлення чемпіонату кияни грають з лідерами, і календар дуже непростий», - наводить слова Леоніда Йосиповича «Спорт Експрес в Україні».