Чистка Суркіса: хто під прицілом?

Динамо Київ 10 Грудня, 20:17
Вчора ряд ЗМІ розмістив інформацію про те, що найближчим часом Ігор Суркіс проведе істотну чистку рядів.

Йдеться, в першу чергу, про кадрові перестановки в секторі топ-менеджерів. Увага акцентувалася на двох моментах. Перший: на двері вкажуть тим, кому вже перевалило за 60. Другий: побоюватися, перш за все, слід сімці віце-президентів.

The Kiev Times спробував передбачити, хто потрапить до чорного списку глави "Динамо". До слова, якщо подібна акція таки відбудеться, то вона стане свого роду безпрецедентною: відомий своєю любов'ю до свого оточення Суркіс-молодший ще жодного разу не дозволяв собі влаштовувати чистки у власному господарстві.

Перший на вихід: Віталій Сівков, 62 роки. Перший віце-президент "Динамо", за інформацією джерел, незабаром стане екс віце-президентом. Сівков опікуєт економічну і фінансову сторону роботи клубу з 1993 року. Можлива відставка Сивкова, навіть якщо вона буде одиничною акцією, стане дуже тривожним дзвінком для всіх інших.

Другий на вихід: Резо Чохонелідзе, 65 років. Розпіарений грузинський гендір з "Мілана" на ділі не привніс чогось екстраординарного в клуб. Крім запису в трудовій про роботу на благо міланського суперклубу, показати Резо більше нічого. На питання, чим корисний Чохонелідзе в клубі, Суркіс лише відповів, що грузин змінив раціон футболістів.

Треті на вихід: Юрій Роменський (61 рік), Андрій Баль (55 років). Два помічника спортивного директора, яких видворив з тренерської лавки Олег Блохін. І Роменський, і Баль знаходяться не на своєму місці. Варто, щоправда, уточнити, що цього місця до недавніх пір не було: до чистки в тренерському штабі посада  "спортивного директора" була відсутня. Тепер же з'явилася і одразу ж обзавелася двома помічниками.

Четвертий на вихід: Андрій Біба (76 років). Заслуженому ветерану вже занадто багато років, щоб вести життя повноцінного селекціонера. Ця посада передбачає постійні поїздки в усі кінці світу, постійне переглядання відеонарізок і повних матчів за комп'ютером. Зрозуміло, що розуміння футболу у Андрія Андрійовича є, але 76 років - самі розумієте.

П'ятий на вихід: Олексій Семененко, 55 років. "Динамо" програє інформаційну боротьбу "Шахтарю". Хто в цьому винен? У першу чергу, звичайно, команда, яка не може компенсувати медіа-програші на полі. По-друге, людина, що відповідає за цей самий медіасектор. Семененко шістдесяти немає, нещодавно його підвищили до посади віце-президента, але раз вже чистка пішла, то тут треба боятися всім.