Кошмарний фініш ЦСКА

Світовий футбол 11 Грудня, 06:26
Кометарі тренерів «Вікторії» та ЦСКА після матчу шостого туру Ліги Чемпіонів, який закінчився з рахунком 2:1 на користь чеського клубу.

Головний тренер «Вікторії» Павло Врба:

«Думаю, ми добре увійшли у гру. Петржела і Дюріш небезпечно забігали за спини захисникам, але зволікали і упустили моменти. Були епізоди, в яких нам відверто пощастило. Наприклад, Матуш Козачик врятував в ситуації один на один. Ми в останню секунду встигли накрити добивання. Не міг уявити собі кращого прощання з командою після п'яти років роботи, ніж перемога в настільки драматичному матчі.

У другому таймі на перший план вийшов тактичний футбол. Після пропущеного м'яча нам довелося дуже складно. На кінцівку вплинула червона картка, яка дозволила нам активно йти вперед і випустити з лавки додаткових форвардів. Ми переважили ЦСКА числом в їхньому ж штрафному, що в підсумку допомогло зробити рахунок на нашу користь.

Ці 90 хвилин підводять фантастичний підсумок моєму перебуванню в «Вікторії». Я запам'ятаю це на все життя. Ми вийшли в євровесну втретє поспіль, що є історичним досягненням для чеського футболу. Мої гравці не здалися, а лише подвоїли натиск, і їхні старання були винагороджені. Мушу визнати, в цей момент я перебував в екстазі. Не міг уявити собі кращого прощання з командою після п'яти років роботи, ніж перемога в настільки драматичному матчі.

Головний тренер ЦСКА Леонід Слуцький:

«Матч, який ми повинні були спокійно доводити до переможного завершення, прийняв інший характер, коли ми залишилися вдесятьох. Нам не вистачило сил і концентрації, щоб долати опір суперника.

Ми могли б повести раніше, були у нас моменти у швидких атаках. У другому таймі з виходом Хонди ми повністю заволоділи ініціативою. У нього трохи боліло коліно, і ми вирішили, що повну гру він навряд чи витримає.

Ключовим фактором стало вилучення Дзагоєва. Команда стала занадто притискатися. Грали на утримання, адже рахунок нас влаштовував».