Захисник «Шахтаря» Олександр Кучер прокоментував гру своєї команди після поразки від
«Манчестер Юнайтед».
- «Матч вийшов хорошим для вболівальників. Але для нас той факт, що ми програли і вибули з турніру дуже сумний.
Тренер сказав, що добре грали, контролювали м'яч, могли забити кілька м'ячів. Напевно, треба було переступити через себе - треба виривати такі матчі, тому що на кону була путівка в плей-оф Ліги чемпіонів.
Зараз поїдемо в готель, поговоримо перед відпусткою про майбутнє і про те, як бути далі. Це не секрет, що ми тепер націлені на Лігу Європи. Перед нами завжди ставляться високі завдання, які потрібно виконувати».