Кополовець: Якби я знав, ніколи б не приїхав грати в "Говерлу"

Футбол України 11 Грудня, 12:48
Півзахисник "Говерли" Михайло Кополовець жаліється на відсутність ігрової практики в команді В'ячеслава Грозного і натякає на можливу зміну обстановки.

Півзахисник "Говерли" Михайло Кополовець жаліється на відсутність ігрової практики в команді В'ячеслава Грозного і натякає на можливу зміну обстановки. 





"Чесно кажучи, я не розумію до кінця всю ситуацію. Але мені здається, що моя відсутність на полі зумовлена причинами неігрового характеру. На мою думку, я безперечно міг би допомогти команді в багатьох матчах. І це всі знають. Тим паче, що я вихованець місцевого футболу. Чому ж так відбувається? Якби я знав, ніколи б не приїхав грати в "Говерлу". Хоча з іншого боку, здавалося б, їду додому, тут рідні вболівальники... Але в Ужгороді мене швиденько, так би мовити, приземлили.

Будемо бачити, як події розвиватимуться далі. Якщо нічого не зміниться - я не хочу залишатися в команді. Без ігрової практики дуже важко. Мені ж вдвічі важче, адже я місцевий футболіст, а такі, на мій погляд, мають отримувати якісь привілеї. Але я, навпаки, наштовхнувся на таку стіну... Жодна місцева газета за цей час не виявила бажання поспілкуватися зі мною і зробити інтерв’ю. Тому дуже образливо, що складається така ситуація... Але що тут скажеш: мушу перетерпіти ці часи. Я чудово знаю свої можливості, потенціал, і впевнений, що можу допомогти нинішній "Говерлі", - сказав Кополовець.