Гай: Якщо зіграємо так, як з "Шахтарем", то обіграємо ПСВ

Футбол України 11 Грудня, 14:02
Півзахисник "Чорноморця" Олексій Гай оцінив шанси команди на перемогу у виїзному матчі проти ПСВ у 6-му турі Ліги Європи.

 





"Думаю, що якщо ми будемо показувати таку ж гру, як у зустрічі з "гірниками", а може, ще трохи кращу, то обов'язково доб'ємося позитивного результату і в наступному матчі, і за підсумками всього сезону. Важливо, що ми практично не поступалися донеччанам в єдиноборствах.

Тренер все сказав на прес-конференції. А до матчу з ПСВ ще не було особливих настанов. У нас був тиждень, щоб вивчити свої помилки, проаналізувати і детально розібрати гру суперник", - сказав Гай.