Драгович: «Рапіду» страшно до Києва приїжджати

Динамо Київ 11 Грудня, 15:12
Австрійський захисник «Динамо» Александар Драгович поспілкувався з пресою перед матчем Ліги Європи з віденським «Рапідом».

Австрійський захисник «Динамо» Александар Драгович поспілкувався з пресою перед матчем Ліги Європи з віденським «Рапідом».

"Звичайно, я радий, що належить знову зіграти з «Рапідом», - цитує захисника Чемпіонат.com. «Шкода, що ми не виграли у цієї команди у Відні. Зараз присутня злість, завтра обов'язково виграємо. У нас було 10 днів для підготовки. Я вважаю, це тільки на користь, адже був час підготуватися тактично»

«Я знаю кількох гравців «Рапіда», ми граємо разом у збірній. Так, я з ними розмовляв, але вони нічого не хотіли говорити. В основному обговорювали погоду і трохи говорили про політичну ситуацію в Україні. Так, їм трохи страшно сюди приїжджати, але політика їх мало цікавить. Головне - футбол, майбутній матч».