Баришич не боїться Кличка, бо він не футболіст

Динамо Київ 11 Грудня, 18:43
Тренер "Рапіду" поспілкувався з журналістами напередодні матчу з "Динамо".

Зоран Баришич обіцяє, що зробить все можливе для того, щоб його команда пройшла далі - хоча і розуміє, що "Динамо" - фаворит. "Гравці "Динамо" теж люди, то якщо ми зіграємо ідеально, то вони почнуть нервувати, а ми доб’ємось потрібного результату".

"Політика? Кличко на Майдані? Кличко - чудовий боксер, і на ринзі я б не хотів з ним зустрічатися. Але ми приїхали грати в футбол", - підкреслює Баришич.