Блохін обурений, що йому не дають прийти на "йолку"

Динамо Київ 11 Грудня, 18:52
Тренер "Динамо" коментує події на Майдані.

"Чому в Києві, а не, наприклад, в Донецьку?", - запитує Олег Блохін. "Тому що тут адміністративні будівлі? Це неправильно - створювати проблеми жителям. Я, наприклад, не можу поїхати в центр, повести дітей на ялинку".

"Думаю, пора сідати за стіл переговорів і домовлятися. У кожного свої інтереси. У нас же - добре зіграти з «Рапідом»", - визначив пріоритети тренер.