«Ми приїхали у Київ в ранзі гостей, але у футболі можливо все, і «Рапід» постарається завтра добитися своєї мети», - цитує Штеффена Хофмана «Динамоманія». «У нас немає травмованих, все в хорошій формі. Погода? В Австрії теж йде сніг, так що ми звикли до подібних умов. Думаю, погода не викличе жодних проблем у грі».
«Звичайно, ми знаємо про напружену ситуацію в Україні. Але ми все зосередилися на завтрашній грі, і я як капітан можу сказати, що це ніяк не впливає на настрої в нашій команді. «Динамо» - дуже сильний суперник, тому не варто відразу ж кидатися в атаку. Але в нашому розпорядженні 90 хвилин, протягом яких можна вживати деякі тактичні зміни».
«Команда налаштована на перемогу, і буде домагатися її. Сподіваюся, це вдасться нам і не вдасться «Динамо».