Колишній головний тренер київського "Динамо" Анатолій Дем'яненко став на захист наставника киян Олега Блохіна напередодні матчу динамівців з "Рапідом".
"Думаю, мотивації у гравців "Динамо" вистачить, щоб на високому рівні провести останній матч сезону. Звичайно, в турнірному плані їм головне не програти "Рапіду". Але при цьому треба показати футбол, який вони можуть демонструвати, але з деяких причин не показують.
Якщо "Рапід" не проходити, то що тоді далі робити? Блохін сам розбереться, треба знаходитися всередині колективу, щоб розуміти ситуацію. Він досвідчений тренер і розбереться, тому звільняти його не варто. Треба, щоб він працював, провів збори з тими, хто прийшов влітку, і показав своє бачення футболу", - сказав Дем'яненко.