«Тема можливої відставки Блохіна, яка обговорюється вже кілька місяців, мене засмучує. Ми ж добре пам'ятаємо ситуацію з Луческу, коли на стадіоні в Донецьку вивішували банери, закликаючи його виїхати до Румунії.
Треба це пережити. Якщо є взаєморозуміння між президентом клубу і наставником, потрібно терпіти. Не Блохін створив цю ситуацію. Її створили попередні головні тренери разом з президентом. Тому, думаю, треба заспокоїтися.
Якщо команда зіграє з «Рапідом» вдало, то Блохін продовжить працювати. Тим більше, якщо брати результати в чемпіонаті, там не так все погано: команда ділить з «Металістом» друге місце, має хороші шанси виграти чемпіонат. Основна криза, коли «Динамо» грало безвольно, вже пройдена. «Рапід» повинні обіграти», - цитує Федорчука «Сегодня».