На "Олімпійському" не знають, чи пускати людей з Майдану

Динамо Київ 12 Грудня, 12:39
У прес-службі НСК "Олімпійський" повідомили, що вони не знають, чи можна пускати на стадіон людей з політичною символікою.

Про це повідомляє Еспресо.TV. 

Зазначимо, що сьогодні "Динамо" зіграє останній матч у груповому раунді Ліги Європи проти "Рапіда". У прес-службі "Олімпійського" повідомили, що фани зможуть проносити на трибуни червоно-чорний прапор. Питання про баннери з карикатурами на президента Януковича здивувало працівників стадіону. Виявилося, що вони про таке не подумали. Можливо, людей з Євромайдану не пустять на стадіон з політичною символікою.