- Цього року у нас дуже цікавий чемпіонат. Можливо, найцікавіший за всю свою історію. Коли так багато претендентів на золоті медалі, інакше бути і не може. І те, що перед самою перервою “Шахтар” трохи відірвався від переслідувачів, до чого ми в принципі вже звикли, ще нічого не означає. Є “Динамо”, “Дніпро”, “Металіст”, які не дадуть підопічним Луческу почувати себе спокійно. Я думаю, всі перераховані команди мають шанси стати чемпіоном і весною вони будуть це доводити.
Що стосується подій в київському “Динамо”, атмосфери в команді, то це питання не за адресою. Щоб говорити на цю тему, робити якісь висновки, потрібно знаходитись в колективі. Критикувати Блохіна я б також не поспішав, іноді футболісти демонструють непогану гру, але бувають і спади. Як, наприклад, це було в поєдинку протии “Зорі”, — приводить слова Гамули Hotsport.ua.