Міліція не посилюватиме охорону під час матчу "Динамо" - "Рапід"

Динамо Київ 12 Грудня, 14:48
Міліція не збільшуватиме кількість правоохоронців для охорони громадського порядку під час матчу групового етапу Ліги Європи сезону 2013/2014 віденського "Рапіду" із київським "Динамо" на стадіоні НСК "Олімпійський".

Про це у четвер повідомила начальник прес-служби ГУ МВС м.Києва Ольга Білик у розмові з кореспондентом Укрінформу.

"Під час масових заходів робиться розрахунок сил міліції, щоб забезпечити охорону правопорядку. Кількість працівників міліції для охорони матчу "Рапід" - "Динамо" буде стандартною, як і для будь-якого іншого матчу у звичайні дні", - сказала вона.

Нагадаємо, що матч 6-го туру групового етапу Ліги Європи "Динамо" Київ - "Рапід" відбудеться в четвер, 12 грудня. Початок о 22.00.