Суркіс: «Треба випити 50 грам за перемогу»

Динамо Київ 12 Грудня, 22:26
Президент «Динамо» прокоментував перемогу над «Рапідом».

«Нерви були, бо програвати 0:1 в такому матчі... але команда проявила характер. Є помилки, які потрібно аналізувати, але ми пройшли далі», - зазначає Ігор Суркіс. «Мені здається, треба грати щільніше, гостріше. З такими командами взагалі треба грати без нервів для вболівальників. Слава Богу, що пройшли».

«Я би не поділяв сезон на дві частини - сезон у розпалі, ми вийшли до 1/16 Ліги Європи. В цілому, звичайно, рік провальний – така команда, як «Динамо», не повинна посідати таки місця!  Але якщо брати півроку, то я сподіваюсь, що зимова пауза принесе нам гарну підготовку, і ми будемо боротися за найвищі місця».

«З Олегом Блохіним зустрінемося не завтра, як домовлялися, а у понеділок, щоб охолонути. Треба, щоб пройшла гарячка, випити по 50 грам за перемогу... Але мені є що сказати Блохіну: я хочу бачити іншу команду, іншу гру. А вже після зустрічі ми або зберемо прес-конференцію, або повідомимо про те, що ми вирішили».