Баришич: «Так склалося, що «Динамо» забило»

Динамо Київ 12 Грудня, 23:04
Тренер «Рапіду» прокоментував поразку від «Динамо».

«Вітаємо «Динамо» з перемогою», - починає виступ Зоран Баришич на післяматчевій прес-конференції.  «Почали добре - повели в рахунку. Потім гра перейшла в іншу фазу, ми могли зробити рахунок 2:0 - але не забили. Потім за пару хвилин хід гри змінився в іншу сторону. Ми могли і зрівняти теж. Але в другому таймі так склалося, що «Динамо» знову забило - гол зі штрафного остаточно вирішив долю матчу».

«Динамо» - сильна команда, особливо в атакуючій стадії. Спробували в другому таймі виправити становище, віддали перевагу комбінаційної грі, але до кінця виконати цю установку не вдалося. Проте, хочу сказати, для моєї команди це сильний результат у Лізі Європи. Додому повертаємося з високо піднятою головою».