Ярмоленко: "Є моменти - будуть і голи"

Динамо Київ 12 Грудня, 23:48
Лідер "Динамо" коментує перемогу над "Рапідом".

"Перший гол нас розбудив, ми зрозуміли - що можемо втратити Лігу Європи", - зізнається Андрій Ярмоленко в ефірі каналу "2+2". "Ми прокинулись, і стали краще грати в атаці, у нас стало все краще виходити".

"Що робити с реалізацією? Добре, коли є моменти - погано, коли їх немає. А коли є моменти - прийдуть і голи. Потрібно, мабуть, більше холоднокровності... Я сам загубив стовідсотковий момент. Я вже подумав, що м’яч у воротах, але схибив - мабуть, треба більше концентруватися в таких епізодах".

"Жовта картка? Це емоції, я не побачив, що суддя зупинив гру, продовжував грати. Дуже прикро за цю жовту картку - в принципі, суддя міг її і не давати!"

Читайте також: Суркіс: «Треба випити 50 грам за перемогу»