Голкіпер «Динамо» Київ Олександр Шовковський, який у минулому матчі продемонстрував неабияку надійність у грі, розповів про хід матчу, подякував вболівальникам за підтримку у важкі часи та привітав їх з наступаючим Новим роком.
Хочеться подякувати нашим вболівальникам, які протягом всього року, в складні для нас часи були з нами, підтримували і вірили в нас. І так як це останнє моє інтерв’ю в цьому році (посміхається), хочу побажати їм залишатися вільними, впевненими в собі, щоб в наступному році збулися всі їхні очікування і вони якомога частіше раділи успіхам нашої команди.
- Результати цих євро кубків є хорошими для українського футболу?
- В цілому – так. Багато хто надіявся, що «Шахтар» залишиться в Лізі Чемпіонів. Але, нажаль, група в низ була не найлегша. Добре, що вони продовжать весну в євро кубках.
Євро кубкова весна для українського футболу свідчить про те, що в цілому рівень нашого чемпіонату виріс.
- Коли пропустили перший гол не було думок, що не все отак добре завершиться?
- Знаєте, на футбольному полі гра непередбачувана і іноді може розвиватися не за нашим сценарієм. Ми були до цього готові. Ми знали, що та випадковість, помилка яку ми допустили, ніяк не вплине на кінцевий результат матчу.
- Приємно йти з поля за такого рахунку?
- З поля завжди приємно йти з хорошим настроєм. Є над чим подумати, зробити висновки. Бо без аналізу ніяк не можна. Якщо нам важко – ми йдемо вгору. Добре все те, що добре закінчується. Головне, що є перемога, є результат і є весняна Ліга Європи.
- Ви пред’являли багато претензій до захисників…
- Моє завдання не лише стояти на воротах, а й підказувати захисникам оптимальну позицію для розташування. Я бачу поле по-іншому,що відмінно від того, коли ти постійно знаходишся в гру проти свого візаві на футбольному полі.
- Розмови про відставку Блохіна вже набридли, але перед цим матчем говорилось, що його результат вплине на те, чи залишиться він на тренерській посаді. Це якось тисло на команду?
- Ми не думали про те, що програємо. Ми думали тільки про перемогу.
- Погода як Вам?
- Краща ніж вчора (посміхається)
- Вирішили де будете відзначати Новий рік?
- Так. В сімейному колі.