Олександр Шовковський: «Ми знали, що та випадкова помилка ніяк не вплине на кінцевий результат»

Динамо Київ 13 Грудня, 07:30
Голкіпер «Динамо» Київ Олександр Шовковський, який у минулому матчі продемонстрував неабияку надійність у грі, розповів про хід матчу, подякував вболівальникам за підтримку у важкі часи та привітав їх з наступаючим Новим роком.

Голкіпер «Динамо» Київ Олександр Шовковський, який у минулому матчі продемонстрував неабияку надійність у грі, розповів про хід матчу,  подякував вболівальникам за підтримку у важкі часи та привітав їх з наступаючим Новим роком.

Хочеться подякувати нашим вболівальникам, які протягом всього року, в складні для нас часи були з нами, підтримували і вірили в нас. І так як це останнє моє інтерв’ю в цьому році (посміхається), хочу побажати їм залишатися вільними, впевненими в собі, щоб в наступному році збулися всі їхні очікування і вони якомога частіше раділи успіхам нашої команди.

- Результати цих євро кубків є хорошими для українського футболу?

- В цілому – так. Багато хто надіявся, що «Шахтар» залишиться в Лізі Чемпіонів. Але, нажаль, група в низ була не найлегша. Добре, що вони продовжать весну в євро кубках.

Євро кубкова весна для українського футболу свідчить про те, що в цілому рівень нашого чемпіонату виріс.

- Коли пропустили перший гол не було думок, що не все отак добре завершиться?

- Знаєте, на футбольному полі гра непередбачувана і іноді може розвиватися не за нашим сценарієм. Ми були до цього готові. Ми знали, що та випадковість, помилка яку ми допустили, ніяк не вплине на кінцевий результат матчу.

 - Приємно йти з поля за такого рахунку?

- З поля завжди приємно йти з хорошим настроєм. Є над чим подумати, зробити висновки. Бо без аналізу ніяк не можна. Якщо нам важко – ми йдемо вгору. Добре все те, що добре закінчується. Головне, що є перемога, є результат і є весняна Ліга Європи.

- Ви пред’являли багато претензій до захисників…

- Моє завдання не лише стояти на воротах, а й підказувати захисникам оптимальну позицію для розташування. Я бачу поле по-іншому,що відмінно від того, коли ти постійно знаходишся в гру проти свого візаві на футбольному полі.

- Розмови про відставку Блохіна вже набридли, але перед цим матчем говорилось, що його результат вплине на те, чи залишиться він на тренерській посаді. Це якось тисло на команду?

- Ми не думали про те, що програємо. Ми думали тільки про перемогу.

- Погода як Вам?

- Краща ніж вчора (посміхається)

- Вирішили де будете відзначати Новий рік?

- Так. В сімейному колі.