Євген Коноплянка: "Зараз немає сенсу говорити про трансфер"

Футбол України 13 Грудня, 07:59
Хавбек Дніпра Євген Коноплянка прокоментував матч з Фіорентиною.

- Хуанде Рамос назвав вас кращим гравцем цієї половини сезону в Дніпрі. А самі ви як вважаєте?



- Я б відзначив всю нашу команду в цілому. Приємно, звичайно, таку думку тренера. Але команда зробив дуже велику роботу. Насправді я пишаюся своєю командою.



- У вас є надія спробувати себе вже цієї зими в іншому європейському чемпіонаті?



- Ой, давайте не будемо забігати вперед. Ну, ми ж уже два роки тому забігали-забігали, а я все в Дніпрі. Може, про це не будемо говорити, а я вже через півроку буду десь в іншому місці. Зараз немає сенсу про це говорити.



- По грі сьогодні Дніпро виглядав досить непогано. І особисто у вас були моменти, щоб забити не один гол.



- Так, у нас були атаки ... вірніше контратаки, швидше за все, тому що Фіорентина більшу частину матчу контролювала ситуацію на полі. Команда у них хороша, тому що непогано тримають м'ячик. Але трішечки, звичайно, такі, підлі, тому що так набили шнобель, що, напевно, наступного дня буде як у Кличка після бою. Чесно. Зараз він у мене хоч в камеру влазить? (Рукою тримається за ніс і посміхається - прим. Д.М.). Я тільки що тримав тут лід. Так, помітно? Загалом, трошки підло грали. Ну гаразд, це футбол, і провокації тут є. Але все ж я вважаю, що ми виглядали гідно. Добре, що на нас не тиснув по-серйозному результат, ми в будь-якому випадку проходили в наступний раунд. Спробували себе з таким суперником. Фіорентина зараз на хорошому ходу і ми розуміємо, що нам потрібно працювати і чого нам не вистачає.



- Але ж попереду Дніпро очікують команди рівня Фіорентини.



- Думаю, що якби у нас не було такої розкутості, від того, що ми розуміли, що пройшли далі, могли і виграти. Зрозуміло, що хочеться в кожній грі вигравати, але буває, що й таке трапляється. У Фіорентини хороші вболівальники, вони своїх підтримували. Але ми теж показали гідну гру.