Олег Гусєв: «Могли й більше забити»

Динамо Київ 13 Грудня, 08:13
Півзахисник «Динамо» дав флеш-інтерв'ю відразу після завершення гри з «Рапідом».

Півзахисник «Динамо» дав флеш-інтерв'ю відразу після завершення гри з «Рапідом».

- Олеже, сьогоднішня гра була емоційною, важкою, «валідольною»?



- Ну чому валідольна?.. Просто струсонули нас, коли ми на перших хвилинах пропустили. Сталося не як у Генку, а навпаки. Там ми забили й трошки розслабилися, а зараз – навпаки, цей гол допоміг зібратися. Хоча небезпечні моменти були й біля наших воріт, було важко. Але ми забили два м'ячі, й, як мені здалося, другий тайм уже грали за рахунком. «Рапід» більше володів м'ячем, але ми намагалися контратакувати й були ближчими до успіху, ніж вони. Так і сталося: ми забили третій м'яч, а могли й більше забити.