Сергій Нагорняк: «Динамо» повністю переграло «Рапід»

Динамо Київ 13 Грудня, 08:18
Колишній нападаючий дніпропетровського «Дніпра» Сергій Нагорняк поділився своїми враженнями від вчорашнього матчу 6-го туру групового турніру Ліги Європи між київським «Динамо» і віденським «Рапідом» (3:1).





«Добре, що "Динамо" швидко зрівняло рахунок, а потім і вийшло вперед. Кияни повністю переграли суперника, могли і більше забивати.



Хоча перший тайм все ж вийшов тривожним. Молодець Шовковський, який виручив команду в кількох моментах. Після перерви "Рапід" толком і до воріт "Динамо" не підходив.



Що стосується пропущеного динамівцями голу, напевно, до Драговича будуть питання і в майбутньому ... Намагалися підстрахувати і Макаренка і Велозу, але не встигли. Але тут не настільки важливо, хто винен. Головне - впевнена перемога», - цитують Нагорняка «Вести».