Йожеф Сабо: «Був впевнений, що «Динамо» заб’є і два, і три, і чотири».

Динамо Київ 13 Грудня, 08:27
Колишній головний тренер «Динамо» Київ Йожеф Сабо запевнив, що не втратив віру у команду після пропущеного швидкого гола від віденського «Рапіда».

«Не скажу, що цей матч був важким. Я назвав би цю гру «грою не використаних моментів». Тому що як з одного так і іншого боку було безліч моментів. «Динамо» могло забити 5-6 м’ячів, і у ворота Шовковського могло влітати 3-4 голи. Повинні були забивати більше. Як в одні так в і інші ворота. Можна так сказати.

Після рахунку 2:1 у «Рапіда» були моменти, коли Шовковський виручав.

Інша справа – це була відкрита гра, яку динамівці були зобов’язані вигравати. Не було в’язкості, пресингу. Була легка гра. І я був впевнений після пропущеного гола, що «Динамо» зараз заб’є і два, і три і чотири. Я знаю цю команду. Динамівці – сильніші. І як команда, і як окремі футболісти.    

Коли «Динамо» забило два м’ячі, то з’явилася невелика розхлябаність в діях, тому й вийшло що біля наших воріт виникали моменти.

Ярмоленко має поважати як суперника, так і своїх товаришів по команді. В нього було багато моментів, коли потрібно віддати, а він бере гру на себе і втрачає м’яч», - сказав Йожеф Йожефович в ефірі каналу «Футбол 1».